Zima w Zakopanem

Najlepiej do Zakopanego pojechać zimą. Wtedy te ośnieżone szczyty wyglądają po prostu super. Jeśli będzie mróz to widoczność będzie bardzo duża. Jadąc do Zakopanego poczujemy wyjątkowy klimat tego miejsca.

Sami przekonamy się co tam takiego jest, że tysiące osób każdego roku tutaj przyjeżdżają. Planując wyjazd zimowy dobrze byłoby trafić tak z terminem, żeby nie było ferii, bo wtedy ilość miejsc, gdzie będziemy mogli spać jest mocno ograniczona. To nie wszystko, bo czeka nas stanie w bardzo długich kolejkach, a tego przecież nie chcemy. Tym bardziej jeśli przyjechaliśmy do Zakopanego tylko na weekend. Krupówki i Gubałówka to są te dwa miejsca które trzeba zobaczyć. Można nie wchodzić na Morskie Oko czy Kasprowy wierch, ale te dwa punkty zaliczyć musimy. Znajdziemy tutaj atrakcje dla małych i dużych dzieci. Jeśli nie chcemy korzystać z chodzenia po górach to na spokojnie możemy popływać w basenach które są w mieście i skorzystać z term.

Nocleg w klimatycznym miejscu

Jeśli jest zima to gdzie najlepiej byłoby znaleźć spanie? Oczywiście blisko Gubałówki. Wtedy mamy piękne widoki i super klimat. Na szczęście można wynająć Szałas Pod Gubałówką. Jest to mały domek o powierzchni dwudziestu pięciu metrów. Na spokojnie można tam przyjechać w cztery osoby. Domek jest bardzo dobrze wyposażony, dlatego będziemy zadowoleni z wybrania właśnie tej oferty. W salonie znajdziemy telewizję, Internet, odtwarzacz DVD i kino domowe. Jest też kanapa, na której goście mogą spać. Drugie duże łózko znajduje się na antresoli, gdzie można przez okna dachowe podziwiać góry.

W kuchni znajduje się płyta grzewcza, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne i lodówka. Oczywiście jest też mała łazienka z umywalką i kabiną prysznicową. Warto wejść na domki Zakopane i sprawdzić ten urokliwy szałas. Na pewno przypadnie nam do gustu i będziemy chcieli sobie tam przyjechać. Mamy ciszę i spokój, a jednocześnie mamy bardzo bisko to wszystkich ważnych atrakcji w mieście. Jest to bardzo dobra lokalizacja.