Podwodny skuter Yamaha 500 Li

Jeśli chcemy zejść pod wodę i chcemy poczuć się tam swobodniej to wybierzemy sobie skuter podwodny Yamaha 500 Li, który nam to ułatwi.

To jest taki skuter, który nas zawiezie tam gdzie będziemy chcieli. Nie każdy z nas ma na tyle siły żeby nurkować z ciężkim sprzętem i jeszcze się w wodzie poruszać to, dlatego takie urządzenie nam w tym pomoże.

Można się go chwycić i płynąć dzięki niemu tak daleko jak tylko chcemy. Właśnie, dlatego jest to model bardzo popularny, który zyskuje sobie coraz więcej klientów. Dawniej takie urządzenia można było jedynie oglądać w telewizji, ale czasy się zmieniły i dzisiaj można z nich korzystać, na co dzień. Można będzie sobie coś takiego po prostu kupić i właśnie, dlatego trzeba się taką ofertą zainteresować.

Specyfikacja skutera podwodnego Yamaha 500 Li

Skuter gotowy do pracy waży niecałe dziesięć kilogramów. Ma baterię 12Ah, którą można wyjmować i wymieniać. Moc skutera to pięćset wat, czyli naprawdę bardzo dużo jak na takie urządzenie. Akumulator, który jest zamontowany daje nam możliwość pływania do dziewięćdziesięciu minut, czyli też wystarczająco dużo żeby się bardzo dobrze bawić. Prędkość maksymalna to około siedmiu kilometrów na godzinę, co pod wodą wystarczy.

Nie jesteśmy na wyścigach tylko chcemy zobaczyć najwięcej jak się tylko da, bo wtedy na pewno będziemy bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Urządzenie posiada aż trzy biegi, dzięki czemu można tę prędkość w płynny sposób regulować i dostosowywać do swoich potrzeb. Akumulator ładuje się siedem godzin, dlatego warto mieć jeszcze jeden z zapasie, bo wtedy lepiej wykorzystamy to urządzenie do zabawy pod wodą. Z tym skuterem podwodnym można będzie zejść na czterdzieści metrów pod wodę, czyli jest to wystarczająca głębokość dla nas. Na pewno Skuter podwodny – Yamaha 500 Li spełni wszystkie nasze oczekiwania. Jest lekki, szybki i łatwy w obsłudze, a zatem mamy dokładnie to wszystko, co jest nam potrzebne. Nurkowanie z takim sprzętem jest łatwe i przyjemne, dlatego trzeba go kupić i wypróbować.