Jabłka przechowywane w chłodniach

Przechowywanie jabłek nie jest łatwym zadaniem i trzeba mieć wiedzę żeby to robić. Przydaje się również doświadczenie, które daje więcej świeżych jabłek z przechowalni i co za tym idzie większy zysk.

Sadownicy wiedzą, że wszystkich jabłek nie uda im się sprzedać. Często ceny jabłek w sezonie są tak bardzo niskie, że nie opłaca się ich sprzedawać. Wtedy nie pozostaje nam nic innego jak przechowywać je w chłodni. To gwarantuje im, że czy to za kilka miesięcy czy dopiero na wiosnę otworzą komorę i będzie można wyciągnąć z niej świeże jabłka. Takie jabłka są wtedy o wiele droższe i ludzie chętnie będą je kupować.

Zysk jest wtedy bardzo dużo i to nawet, jeśli w cenę wkalkuluje się koszt przechowywania takich jabłek. Trzeba tylko się spieszyć z tym żeby jabłka jak najszybciej trafiły do chłodni. Wtedy nie będą gniły i więdły i będą na wiosnę prezentowały się o wiele lepiej. Klienci jabłka kupują oczami, dlatego wygląd ma tutaj bardzo duże znaczenie i trzeba o tym pamiętać.

Zamykamy chłodnie

Czy wystarczy obniżyć temperaturę żeby w chłodni jabłka przechowywały się w odpowiedni sposób? Niestety, ale nie jest to wcale takie łatwe jak nam się wydaje. Do takiej chłodni wprowadza się środek chemiczny, który dla jabłek jest bezpieczny, ale zabija wszelkie choroby i bakterie. Tym środkiem obecnie jest FruitSmart. To polska produkcja, dlatego możemy liczyć na to, że to będzie w stu procentach działać. Aplikacją tego środka chemicznego jest bardzo łatwa i bez problemu poradzą sobie z tym osoby bez większego doświadczenia. Zysk będzie naprawdę bardzo duży, bo to działa skutecznie i szybko. Wystarczy stosować ten środek zgodnie z zaleceniami producenta, a wtedy otwierając komorę zobaczymy, że nie mamy żadnych strat, ale za to mamy ogromne zyski. Informacje o tym środku znajdziemy na stronie przechowywanie jabłek przez zimę. Warto zajrzeć, poczytać i sprawdzić opinie. To naprawdę działa i jest niesamowicie skuteczne. Bardzo dużo osób przechowujących jabłka w chłodniach z tego na dzień dzisiejszy korzysta.